Taca Bianco Carrara z włoskiego marmuru TBC2

Taca Bianco Carrara z włoskiego marmuru TBC2

Zjawiskowa Taca z naturalnego włoskiego marmuru Bianco Carrara z wygodnymi i ergonomicznymi uchwytami przepięknym w kolorze srebrnym, stworzona w naszej pracowni Amoti.

Piękny dodatek dla wnętrza, który przyjmie niejedną postać w Państwa domu. Jak nauczyli nas nasi klienci jej wykorzystanie nie zna granic.
Idealna jako Taca/Patera do serwowania ciast czy przekąsek, często jednak przybiera formę pięknej ozdoby będąc podstawą pod świece czy paterą do eksponowania kolekcji biżuterii.
Jako marka Amoti możemy zapewnić, że niezależnie od tego jakie znajdą Państwo jej zastosowanie, ona niezmiennie będzie budziła zachwyt Państwa i gości.

Dbamy o każdy szczegół, dlatego nasza Taca posiada 4 gumowe stabilizatory na spodzie, by nie rysować blatu, jak i również w trosce o Państwa wygodę podczas jej użytkowania.
Każdy egzemplarz jest poddany dwuetapowej impregnacji – preparatami firmy Akemi przebadanymi przez niezależny instytut (LGA), dopuszczonymi do bezpośredniego kontaktu z żywnością. Dzięki temu zabezpieczamy kamień przed absorpcją wody, wnikaniem substancji oleistych oraz cieczy takich jak wino, herbata etc.
Po sprawdzeniu jakości produktu, ostatnim etapem jest sygnowanie go emblematem Amoti.

Parametry:
szerokość 20cm x długość 30cm
grubość 1,5cm
2 uchwyty w kolorze srebrnym
silikonowe stabilizatory na spodzie

220.00 

INFORMACJE DODATKOWE

Ze względu na naturalne pochodzenie materiału, każdy produkt jest oryginalny i jedyny w swoim rodzaju, może różnić się nieznacznie odcieniem, przebiegiem wzorów i użyleń.

PRODUKT POLSKI

KUPUJĄC NASZE PRODUKTY WSPIERASZ POLSKĄ, RODZIMĄ MARKĘ ORAZ NASZYCH LOKALNYCH DOSTAWCÓW MATERIAŁÓW. DZIĘKUJEMY!

Transport firmowy - 1,8zł / km

ZADZWOŃ I ZAPYTAJ O WYCENĘ INDYWIDUALNĄ

Szukasz innych wymiarów?

Jeśli nie znaleźli Państwo produktu o odpowiednich dla siebie wymiarach, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.
Postaramy się jak najlepiej dostosować go do Państwa oczekiwań, aby stworzyć dla Was wymarzony produkt, który wzbogaci przestrzeń wnętrza.