1,220.00 2,980.00 

INFORMACJE DODATKOWE

Czas realizacji ok. 14 dni
Nasz każdy produkt jest tworzony na bieżąco pod indywidualne zamówienie Klienta
Przesyłka kurierska paletowa – 150zł

PRODUKT POLSKI

KUPUJĄC NASZE PRODUKTY WSPIERASZ POLSKĄ, RODZIMĄ MARKĘ ORAZ NASZYCH LOKALNYCH DOSTAWCÓW MATERIAŁÓW. DZIĘKUJEMY!

Transport firmowy - 1,8zł / km

ZADZWOŃ I ZAPYTAJ O WYCENĘ INDYWIDUALNĄ

Ze względu na naturalne pochodzenie materiału, każdy produkt jest oryginalny i jedyny w swoim rodzaju, może różnić się nieznacznie odcieniem, przebiegiem wzorów i użyleń.

Bianco Carrara SBC1

Propozycja stolika kawowego z blatem wykonanym z włoskiego marmuru Bianco Carrara, osadzonym na wykonanej ze stali wysokogatunkowej ramie malowanej proszkowo od marki Amoti. Idealny do mieszkania, domu, może pełnić funkcję stolika głównego czy też pomocniczego.
Kawa w jego towarzystwie smakuje lepiej – tak twierdzą nasi klienci.

Produkty Amoti z powodzeniem sprawdzą się nie tylko w każdym prywatnym domu i ogrodzie, ale także w przestrzeni biur, gabinetów, sal konferencyjnych, pomieszczeń urzędowych lub firmowych i restauracji, budując pozytywny wizerunek wnętrz oraz tworząc w nich – w zależności od przeznaczenia – atmosferę sprzyjającą pracy, nauce, ważnym negocjacjom, obsłudze klienta, spotkaniom towarzyskim czy relaksowi przy filiżance kawy.

Szukasz innych wymiarów?

Jeśli nie znaleźli Państwo produktu o odpowiednich dla siebie wymiarach, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.
Postaramy się jak najlepiej dostosować go do Państwa oczekiwań, aby stworzyć dla Was wymarzony produkt, który wzbogaci przestrzeń wnętrza.
Koszyk
Przewiń do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.