Impala deska do krojenia / Taca granitowa DIM1

Stylowa i trwała deska do krojenia wykonana ręcznie z naturalnego kamienia jakim jest granit Impala. Doskonale sprawdzi się również do serwowania przystawek czy deserów czy jako taca dekoracyjna.

Deska wykonana w naszej pracowni dzięki polerowi i naturalnej budowie posiada właściwości antybakteryjne, nie chłonie zapachów. To dzięki swojej gęstości, a przez to twardości, jest bardzo wytrzymała i odporna na zarysowania oraz uszkodzenia mechaniczne. Z łatwością poddaje się czyszczeniu. Co za tym idzie, nie zmienia swojego wyglądu nawet przy intensywnym użytkowaniu przez długie lata.

 

Dbamy o każdy szczegół, dlatego nasza deska posiada 4 gumowe stabilizatory na spodzie, by nie rysować blatu, jak i również w trosce o Państwa wygodę przy jej podnoszeniu.

Każdy egzemplarz jest poddany dwuetapowej impregnacji – preparatami firmy Akemi przebadanymi przez niezależny instytut (LGA), dopuszczonymi do bezpośredniego kontaktu z żywnością.

Po sprawdzeniu jakości produktu, ostatnim etapem jest sygnowanie go emblematem Amoti.

 

Ze względu na naturalne pochodzenie materiału, każdy produkt jest oryginalny i jedyny w swoim rodzaju, może różnić się nieznacznie odcieniem, przebiegiem wzorów i użyleń.

90.00 210.00 

INFORMACJE DODATKOWE

Ze względu na naturalne pochodzenie materiału, każdy produkt jest oryginalny i jedyny w swoim rodzaju, może różnić się nieznacznie odcieniem, przebiegiem wzorów i użyleń.

PRODUKT POLSKI

KUPUJĄC NASZE PRODUKTY WSPIERASZ POLSKĄ, RODZIMĄ MARKĘ ORAZ NASZYCH LOKALNYCH DOSTAWCÓW MATERIAŁÓW. DZIĘKUJEMY!

Transport firmowy - 1,8zł / km

ZADZWOŃ I ZAPYTAJ O WYCENĘ INDYWIDUALNĄ

Szukasz innych wymiarów?

Jeśli nie znaleźli Państwo produktu o odpowiednich dla siebie wymiarach, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.
Postaramy się jak najlepiej dostosować go do Państwa oczekiwań, aby stworzyć dla Was wymarzony produkt, który wzbogaci przestrzeń wnętrza.