Konsola z białym marmurem

Konsola przyścienna o niestandardowej podstawie wykończona białym marmurem o strukturze poleru, na którym możemy spotkać perłowe przebarwienie i rzadko występujące smugi delikatnych odcieni brązu. Marmur ten przybył do naszego kraju tysiące kilometrów, abyśmy mogli w naszej pracowni poddać go obróbce takiej jak formatowanie, szlifowanie, polerowanie, impregnowanie, by finalnie przedstawić Państwu produkt najwyższej jakości produkowany w Polsce. Tworzymy je od wyboru materiałów, przez obróbkę i dostosowanie kamienia w naszej pracowni w połączniu z pasją i fascynacją do natury.
Solidna i elegancka konstrukcja konsoli wykonana jest ze stali, następnie została przygotowana i poddana lakierowaniu proszkowemu. Idealnym zwieńczeniem naszego dzieła było wykończenie jej blatem z naturalnego kamienia.

W swoich projektach Amoti łączy kamień naturalny ze stalą malowaną metodą proszkową. Jest to najtrwalsza, zupełnie nieszkodliwa, nie zawierająca substancji rozpuszczalnikowych powłoka lakiernicza.
Każdy z naszych produktów poddawany jest ponadto odpowiedniej impregnacji i szczegółowej kontroli jakości.
W trosce o każdy detal nasze podstawy stołów/stolików tworzymy tak, by żadne łączenia stali nie były widoczne.
Stoliki na dole podstawy posiadają podkładki filcowe, ułatwiające użytkowanie i zapobiegające porysowaniu podłoża.

Kamień naturalny ze względu na swoją niezwykłą odporność na uszkodzenia i ścieranie oraz niezaprzeczalne walory estetyczne jest materiałem często stosowanym w architekturze, wyposażeniu wnętrz i zdobnictwie już od czasów starożytnych.
Jego wykorzystanie zagwarantuje Klientom marki Amoti nie tylko niepowtarzalny charakter wzorów, ale także poczucie nieprzemijającego piękna, wysmakowanej elegancji oraz stałej bliskości natury w przestrzeni domu, biura i ogrodu.

1,570.00 1,720.00 

INFORMACJE DODATKOWE

Ze względu na naturalne pochodzenie materiału, każdy produkt jest oryginalny i jedyny w swoim rodzaju, może różnić się nieznacznie odcieniem, przebiegiem wzorów i użyleń.

PRODUKT POLSKI

KUPUJĄC NASZE PRODUKTY WSPIERASZ POLSKĄ, RODZIMĄ MARKĘ ORAZ NASZYCH LOKALNYCH DOSTAWCÓW MATERIAŁÓW. DZIĘKUJEMY!

Transport firmowy - 1,8zł / km

ZADZWOŃ I ZAPYTAJ O WYCENĘ INDYWIDUALNĄ

Szukasz innych wymiarów?

Jeśli nie znaleźli Państwo produktu o odpowiednich dla siebie wymiarach, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.
Postaramy się jak najlepiej dostosować go do Państwa oczekiwań, aby stworzyć dla Was wymarzony produkt, który wzbogaci przestrzeń wnętrza.