Taca do serwowania deska do krojenia granit Absolut Black

Stylowa i trwała deska do krojenia wykonana ręcznie z naturalnego kamienia jakim jest granit Absolute Black. Doskonale sprawdzi się również do serwowania dań w restauracjach czy przystawek na spotkaniach ze znajomymi.

Granit Absolut Black Premium klasyczna, głęboka czerń kamienia, wykończona połyskiem. Elegancja, która idealnie wpasuje się w nowoczesne wnętrza.
Deska wykonana w naszej pracowni dzięki polerowi i naturalnej budowie posiada właściwości antybakteryjne, nie chłonie zapachów. To dzięki swojej gęstości, a przez to twardości, jest bardzo wytrzymała i odporna na zarysowania oraz uszkodzenia mechaniczne. Z łatwością poddaje się czyszczeniu. Co za tym idzie, nie zmienia swojego wyglądu nawet przy intensywnym użytkowaniu przez długie lata.
Dbamy o każdy szczegół, dlatego nasza deska posiada 4 gumowe stabilizatory na spodzie, by nie rysować blatu, jak i również w trosce o Państwa wygodę przy jej podnoszeniu.
Każdy egzemplarz jest poddany dwuetapowej impregnacji – preparatami firmy Akemi przebadanymi przez niezależny instytut (LGA), dopuszczonymi do bezpośredniego kontaktu z żywnością.
Po sprawdzeniu jakości produktu, ostatnim etapem jest sygnowanie go emblematem Amoti.

Szczegóły
materiał – granit Absolut Black
powierzchnia polerowana
grubość – ok.1cm
4 gumowe stabilizatory

95.00 215.00 

INFORMACJE DODATKOWE

Ze względu na naturalne pochodzenie materiału, każdy produkt jest oryginalny i jedyny w swoim rodzaju, może różnić się nieznacznie odcieniem, przebiegiem wzorów i użyleń.

PRODUKT POLSKI

KUPUJĄC NASZE PRODUKTY WSPIERASZ POLSKĄ, RODZIMĄ MARKĘ ORAZ NASZYCH LOKALNYCH DOSTAWCÓW MATERIAŁÓW. DZIĘKUJEMY!

Transport firmowy - 1,8zł / km

ZADZWOŃ I ZAPYTAJ O WYCENĘ INDYWIDUALNĄ

Szukasz innych wymiarów?

Jeśli nie znaleźli Państwo produktu o odpowiednich dla siebie wymiarach, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.
Postaramy się jak najlepiej dostosować go do Państwa oczekiwań, aby stworzyć dla Was wymarzony produkt, który wzbogaci przestrzeń wnętrza.