Taca do serwowania deska do krojenia granit Absolut Black

Stylowa i trwała deska do krojenia wykonana ręcznie z naturalnego kamienia jakim jest granit Absolute Black. Doskonale sprawdzi się również do serwowania dań w restauracjach czy przystawek na spotkaniach ze znajomymi.

Granit Absolut Black Premium klasyczna, głęboka czerń kamienia, wykończona połyskiem. Elegancja, która idealnie wpasuje się w nowoczesne wnętrza.
Deska wykonana w naszej pracowni dzięki polerowi i naturalnej budowie posiada właściwości antybakteryjne, nie chłonie zapachów. To dzięki swojej gęstości, a przez to twardości, jest bardzo wytrzymała i odporna na zarysowania oraz uszkodzenia mechaniczne. Z łatwością poddaje się czyszczeniu. Co za tym idzie, nie zmienia swojego wyglądu nawet przy intensywnym użytkowaniu przez długie lata.
Dbamy o każdy szczegół, dlatego nasza deska posiada 4 gumowe stabilizatory na spodzie, by nie rysować blatu, jak i również w trosce o Państwa wygodę przy jej podnoszeniu.
Każdy egzemplarz jest poddany dwuetapowej impregnacji – preparatami firmy Akemi przebadanymi przez niezależny instytut (LGA), dopuszczonymi do bezpośredniego kontaktu z żywnością.
Po sprawdzeniu jakości produktu, ostatnim etapem jest sygnowanie go emblematem Amoti.

Szczegóły
materiał – granit Absolut Black
powierzchnia polerowana
grubość – ok.1cm
4 gumowe stabilizatory

95.00 215.00 

INFORMACJE DODATKOWE

Ze względu na naturalne pochodzenie materiału, każdy produkt jest oryginalny i jedyny w swoim rodzaju, może różnić się nieznacznie odcieniem, przebiegiem wzorów i użyleń.

Czas realizacji ok. 6 dni
Nasz każdy produkt jest tworzony na bieżąco pod indywidualne zamówienie Klienta
Przesyłka kurierska 14,99zł
Przesyłka kurierska za pobraniem 24.99

PRODUKT POLSKI

KUPUJĄC NASZE PRODUKTY WSPIERASZ POLSKĄ, RODZIMĄ MARKĘ ORAZ NASZYCH LOKALNYCH DOSTAWCÓW MATERIAŁÓW. DZIĘKUJEMY!

Transport firmowy - 1,8zł / km

ZADZWOŃ I ZAPYTAJ O WYCENĘ INDYWIDUALNĄ

Szukasz innych wymiarów?

Jeśli nie znaleźli Państwo produktu o odpowiednich dla siebie wymiarach, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.
Postaramy się jak najlepiej dostosować go do Państwa oczekiwań, aby stworzyć dla Was wymarzony produkt, który wzbogaci przestrzeń wnętrza.